Students On Stage (S.O.S.)
31 maart – Students On Stage (S.O.S.) 19:00 – locatie: Boogie Woogie
Lees verder...Op maandag 24 april organiseert Soundsolution een interessante DPA Microfoonworkshop in de concertzaal van Boogie Woogie Winterswijk. De workshop wordt gepresenteerd door Rune Slot van DPA Microphones. De gratis workshop begint om 15:00 uur en wordt Engels gesproken. Een aanrader voor iedereen die geïnteresseerd is in microfoontechniek!
DPA Microfoonworkshop
Tijdens de workshop wordt gekeken naar het gebruik van DPA microfoons in verschillende situaties en naar het uitversterken van verschillende instrumenten op het podium. Iedereen wordt uitgenodigd zijn ervaring te delen met anderen en waar mogelijk in de praktijk te brengen. De workshop wordt geleid door Rune Slot van DPA Microphones. Dit bedrijf is een van de meest toonaangevende fabrikanten van microfoon oplossingen voor live en opname-toepassingen.
Aanmelden
Aanmelden voor de gratis DPA Microfoonworkshop op maandag 24 april kan door een
e-mail te sturen naar dpa-workshop@soundsolution.nl. De workshop vindt plaats om 15:00 uur in de concertzaal van Boogie Woogie aan de Roelvinkstraat 2 in Winterswijk.
31 maart – Students On Stage (S.O.S.) 19:00 – locatie: Boogie Woogie
Lees verder...11 april – Radio-uitzending “Uit De Kunst” 18:00 – 19:00
Lees verder...21 april – Students On Stage (S.O.S.) 19:00 – Locatie: Boogie Woogie
Lees verder...25 april – Radio-uitzending “Uit De Kunst” 18:00 – 19:00
Lees verder...13 mei – Open Huis bij Boogie Woogie 13:30 – 16:30
Lees verder...16 mei – Radio-uitzending “Uit De Kunst” 18:00 – 19:00
Lees verder...25 mei – Openbare D-examens – 19:00 – Locatie: Boogie Woogie
Lees verder...